alle competitiewedstrijden tot 31 maart afgelast.

Beste sportvrienden,

De NTTB heeft net op haar site het volgende bericht geplaatst: De NTTB volgt het advies van NOC*NSF. We roepen onze leden met klem op om alle sportevenementen waaronder de competitie-, oefen en trainingswedstrijden af te gelasten tot en met 31 maart. Aanleiding voor deze beslissing zijn de maatregelen genoemd tijdens de persconferentie op donderdagmiddag 12 maart van minister-president Rutte, minister Bruins en directeur Jaap van Dissel van het RIVM rondom COVID-19

De afdeling West volgt dit advies en vanaf heden avond, donderdag 12 maart tot 31 maart zullen er geen competitiewedstrijden plaatsvinden. Wij beseffen dat dit bericht laat komt, maar hopen dat u uw teams nog kunt waarschuwen voor ze naar de wedstrijden gaan.

Mocht u nog vragen hebben, wil ik u verzoeken deze per mail aan mij te sturen om te voorkomen dat mijn telefoon volloopt.

Met vriendelijke groet,

Martijn Haalman

Voorzitter NTTB West

alle competitiewedstrijden tot 31 maart afgelast.
Schuiven naar boven