SVN blijft QR code scannen.

Beste SVNers,

QR code scannen

Zoals in eerdere e-mails al is aangekondigd, volgt SVN het beleid van het RIVM & NTTB als het gaat om de coronamaatregelen. En ook gemeente Westland wijst de alle sportverenigingen erop om bij ALLE activiteiten en IEDERE keer de QR code te blijven scannen voor zowel de SPORTERS als SUPPORTERS. Zeker nu het aantal besmetting hoog blijft, besmettelijkheid groot is en er binnenkort ruim een half miljoen Nederlanders het groene vinkje verliezen. SVN zal daarom de QR codes blijven scannen bij binnenkomst zolang dit beleid wordt voorgeschreven door de bovengenoemde instanties.

Wees solidair of blijf anders thuis

We hebben helaas gemerkt dat sommige leden al mopperend de QR code laten scannen of eigenlijk liever niet laten scannen. Dat is vervelend voor de vrijwilliger die de controle uitvoert, maar zeker ook niet solidair naar de rest van de leden. Het is een GUNST dat we mogen spelen onder deze condities en daaruit volgt een VERPLICHTING om de QR te laten scannen. Laten we dit met z’n allen sportief oppakken bij de training, rekreanten, competitie en eventueel andere evenementen op onze vereniging. Op voorhand spreken we alvast dank uit voor ieders medewerking. Namens het bestuur van SVN

SVN blijft QR code scannen.
Schuiven naar boven