Rabo clubsupport 2021

RABO CLUBSUPPORT 2021

Wij doen mee met Rabo ClubSupport! Kunnen wij op jouw stem rekenen?

Stem in de Rabo App of online op rabobank.nl/clubsupport

Vanaf 4 oktober kun je stemmen via de Rabo App. Ga naar het overzicht van deelnemende clubs, selecteer je drie favorieten en stemmen maar! We ontvangen je stem graag voor 25 oktober.

Je kunt alleen stemmen via de app of als je bent ingelogd op onze website. Daarom heb je geen stemcode meer nodig.

Rabo ClubSupport

Met Rabo ClubSupport bieden wij kennis, ons netwerk en financiële ondersteuning aan lokale clubs en verenigingen. Om ze sterker te maken, voor nu en in de toekomst. Help jij jouw club haar doel te behalen? Als lid bepaal jij namelijk welke club een financiële ondersteuning ontvangt. Kortom: jouw stem is geld waard. Goed voor de club & geweldig voor de buurt.

Rabo clubsupport 2021
Schuiven naar boven